Ballina Showbiz Marina vishet në fustan të bardhë, por e gjithë vëmendja shkon te...

Marina vishet në fustan të bardhë, por e gjithë vëmendja shkon te ky detaj

142
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan të bardhë për të shkuar në emision.

Por grimi i saj është ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

---- ----
-----