Ballina Showbiz Marina provokon ‘rëndë’, zbulon më shumë se ҫ’duhet me këtë veshje

Marina provokon ‘rëndë’, zbulon më shumë se ҫ’duhet me këtë veshje

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Marina është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka zbuluar paksa gjoksin.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----