Ballina Showbiz Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajm katastrofal për Milan, lëndohet ylli i madh

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

----

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka posotuar një foto ku shihet se ëstë bërë brune.

E në këtë imazh Marina shfaqet në praninë e dy burrave, e ky veprim i saj duket se do ta bëjë xheloz Getin./ORAinfo/

Lajm katastrofal për Milan, lëndohet ylli i madh

----- ----