Ballina Sport Marash Kumbulla, një gol juves për ditëlindje; por e anulon var për...

Marash Kumbulla, një gol juves për ditëlindje; por e anulon var për pozicion jashtë loje (VIDEO)

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ishte shumë e bukur që të ishte e vërtetë. Mbrojtësi shqiptar Marash Kumbulla feston sot 20-vjetorin e lindjes dhe ishte shumë pranë dhuratës më të bukur. Ai i shënoi gol Juventusit në minutën e 21-të në ndeshjen që Verona e tij po luan me bardhezinjtë.

Mbrojtësi kuqezi shënoi pas një goditjeje krejt të lehtë me kokë, por pas festës ndërhyri sistemi VAR dhe goli u anulua për pozicion jashtë loje. Bëhet fjalë për pak milimetra.

 

---- ----
----
-----
-----