Ballina Lajme Bota/Rajoni Manjaku mban gruan 30 vjet si skllave seksi në apartamentin përballë shtëpisë...

Manjaku mban gruan 30 vjet si skllave seksi në apartamentin përballë shtëpisë (Foto)

196
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një maniak seksual është zbuluar se ka mbajtur një grua si skllave seksuale për më shumë se 30 vjet, në një apartament në anën tjetër të rrugës së shtëpisë së familjes së tij.

56 vjeçari venezuelan Matias Salazar, rrihte torturonte e dominonte psikologjikisht gruan 49-vjeçare të njohur vetëm si Morella për tre dekada në apartamentin e vogël duke i mohuar ushqim e ujë nëse nuk e lejonte të bënte ç’të donte me të.

Policia tha se beson se ajo është abuzuar seksualisht nga Salazar, që prej herës së parë që e takoi kur ishte 17 vjeç.

Gjatë tmerrit të saj gruaja është ushqyer vetëm me oriz, fasule e vezë dhe raportohet se duhet të merrte leje për të bërë çdo gjë.

---- ----
----
-----
-----