Ballina Showbiz Mami Xhensila ‘përvëluese’ nga pushimet, ‘ҫmend’ me pamjen e fundit

Mami Xhensila ‘përvëluese’ nga pushimet, ‘ҫmend’ me pamjen e fundit

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet nga pushimet dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----