Ballina Showbiz Mami më seksi ka një “surprizë” të madhe (FOTO)

Mami më seksi ka një “surprizë” të madhe (FOTO)

145
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një ikonë e bukurisë dhe këtë e dëshmon në çdo foto që publikon. Ish e dashura e Jason Derulo merr gjithë vëmendjen kudo ku shkon dhe kjo falë formave të saj.

Së fundmi mami bukuroshe ka publikuar foto nga Greqia, ku ndodhet për realizimin e setit të radhës fotografik.

32-vjeçarja ka surprizuar me këto foto mahnitëse, të dëshmojnë qartë se ajo është mbretëresha e bukurisë.

---- ---- ----
-----