Ballina Sport Mali i Zi-Kosovë/ Dardanët në avantazh (VIDEO)

Mali i Zi-Kosovë/ Dardanët në avantazh (VIDEO)

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po luhet në këto momente në Podgoricë ndeshja mes Malit të Zi dhe Kosovës, e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020.

Milot Rashica në minutën e 25-të kalon Kosovën në avantazh, me një gjuajtje të saktë brenda zone.

The post Mali i Zi-Kosovë/ Dardanët në avantazh (VIDEO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----