Ballina AKTUALE Malësia e Bujanocit, po gjallërohet

Malësia e Bujanocit, po gjallërohet

367
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas asfaltimit të rrugës së fshatit Muhoc-Zarbicë, fshatrat e malësies së Bujanocit kan filluar të gjallërohen, dhe të investohet në projekte të ndryshme nga banorët e malësies së Bujanocit, por një ndër projektet vlenë të veqohet rregullimi i disa rrugëve që lidhin malësien mesë vete.

Dje për vizitë në malësien e Bujanocit qëndroj kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi i cili pa nga afër punimet të cilat po kryhen në malësien e Bujanocit, i cili ka thënë se, malësisë po gjallërohet, do vazhdojmë edhe më tutje me projekte të tjera./BujanociNet/

Ditet e mira ua premtuam, asfalltuam arterien kryesore të Malësisë tash falë edhe njerëzve të vullnetit të mirë çdo cep i Malësisë po gjallërohet. Do vazhdojmë edhe më tutje me projekte të tjera .

Posted by Nagip Arifi on E Diele, 6 Dhjetor 2020
---- ----
----
-----
-----