Ballina Lajme nacionale Makinat përfundojnë në kanal pas përplasjes në Shëngjin, plagoset një person

Makinat përfundojnë në kanal pas përplasjes në Shëngjin, plagoset një person

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Makinat përfundojnë në kanal pas përplasjes në Shëngjin, plagoset një person

Aksident në rrugën e Shëngjinit në Lezhë. Dy mjete të cikat po lëvizin në drejtim të Lezhës kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në një kanal me ujë në anë të rrugës.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur njëri nga drejtuesit e mjeteve i cili është dërguar në spitalin e Lezhës.

Policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Makinat përfundojnë në kanal pas përplasjes në Shëngjin, plagoset një person
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----