Ballina Showbiz Majlinda zgjat dhe ngjyros flokët, ndryshon komplet pamjen

Majlinda zgjat dhe ngjyros flokët, ndryshon komplet pamjen

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur që nga lidhja me reperin Majk dhe tani Majlinda Zeka është një emër shumë i përfolur në publik.

Ajo dhe këngëtari janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Roan dhe që rritet me prindërit e ndarë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e përkushtuar, Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka zgjatur dhe ngjyrosur flokët dhe me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----