Ballina Showbiz Majlinda shfaqet në veshje sportive, shikoni si po duket

Majlinda shfaqet në veshje sportive, shikoni si po duket

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

----

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në veshje sportive.

E si çdo herë, edhe kësaj rade Majlinda ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Postimi Majlinda shfaqet në veshje sportive, shikoni si po duket u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----