Ballina Showbiz Majlinda publikoi fotot më të bukura me Roanin, i papritur reagimi i...

Majlinda publikoi fotot më të bukura me Roanin, i papritur reagimi i Majkut

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i njohur, Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda bashkë me Roanin po i kalojnë pushimet në një vend bregdetar.

Nga atje Majlinda ka publikuar një foto me Roanin në Instagramin e tij, e Majk nuk ka hezituar ta pëlqejë atë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----