Ballina Showbiz Majlinda ‘ndez’ Instagramin, shfaqet në top-formë nga pushimet

Majlinda ‘ndez’ Instagramin, shfaqet në top-formë nga pushimet

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, përcjell ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këtë kohë ajo po qëndron në pushime dhe nga atje po sjell fotot me pamjen më në formë se kurrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----