Ballina Showbiz Majlinda ka dalë me minifund, lë ‘pa mend’ me pamjen

Majlinda ka dalë me minifund, lë ‘pa mend’ me pamjen

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, përcjell ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë e veshur në fustan të shkurtër dhe pamja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----