Ballina Showbiz Majlinda ka dalë bashkë me djalin për Bajram, kaq bukur po duken...

Majlinda ka dalë bashkë me djalin për Bajram, kaq bukur po duken nënë e djalë

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si e dashura e reperit të mirënjohur, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo dhe Majk nga lidhja e tyre e skurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Sot, Majlinda është veshur e rregulluar kaq bukur për festën e Fitër Bajramit.

Ajo ka dalë bashkë me djalin e saj, e që të dy ju ‘shkrijnë’ me pamjet./ORAinfo/

---- ----
-----