Ballina Showbiz Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

113
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Samir Ujkani reagon pas paraqitjeve të fundit të Kombëtares

Majk është këngëtari kosovar tejet i dashur për publikun.

Këngët e tij pëlqehen dhe dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private.

Atë e gjejmë shumë aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, Majk përmes një imazhi ka treguar se e ka marrë djalin në shtëpi.

E gëzimin e tij, Majk nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Samir Ujkani reagon pas paraqitjeve të fundit të Kombëtares

---- ----
----
-----
-----