Ballina Showbiz Majk i përqafuar me Roanit, publikojnë foton më të ëmbël babë e...

Majk i përqafuar me Roanit, publikojnë foton më të ëmbël babë e djalë

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperi i njohur, Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur Roan.

Ai tani rritet vetëm me nënën dhe takohet herë pas here me babain, përcjell ORAinfo.

Së fundi Majk ka publikuar një foto ku shihet ai i përqafuar me djalin.

E kjo duket se është një ndër fotot më të bukura që kanë ata të dy./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----