Ballina Showbiz Mahmuti gjen zëvendësuesen e Shyhretes, tani kjo këngëtare këndon me të

Mahmuti gjen zëvendësuesen e Shyhretes, tani kjo këngëtare këndon me të

73
SHPËRNDAJE

Tani kjo këngëtare e zëvendëson Shyhreten me Mahmutin.

Pasi që jemi në prag të vitit të ri 2020, emra të njohur të estradës kanë sjell projekte të reja muzikore dhe kanë marrë pjesë në programe festive, shkruan Kosovarja.

Në mesin e emrave të estradës nuk ka munguar edhe këngëtari i njohur Mahmut Ferati.

Për dallim me vitet tjera që gjithmonë është shoqëruar me këngëtaren e njohur Shyhrete Behluli, ai këtë vit vjen më ndryshe në bashkëpunim me një këngëtare tjetër.

Mahmut Ferati ka realizuar një potpuri të mrekullueshme me kolegen e tij Vjollca Selimi.