Ballina LifeBizare Macja kërcimtare pushton internetin, lëvizjet e saj janë befasuese (Fotot)

Macja kërcimtare pushton internetin, lëvizjet e saj janë befasuese (Fotot)

10
SHPËRNDAJE

Një mace ka pushtuar Instagramin. E quajtur Chaco, macja 3-vjeçare nga Japonia është unike.

Fotografitë e saj ku duket sikur po kërcen kanë rrëmbyer vëmendjen e internetit!

Dhe njerëzit i admirojnë atë pasi faqja në Instagram e koteles ka mbi 20 mijë ndjekës.