Ballina Kuriozitete Macja kapë partnerin duke e tradhtuar, ja çfarë ndodh më pas

  Macja kapë partnerin duke e tradhtuar, ja çfarë ndodh më pas

  44
  SHPËRNDAJE
  - Sponsor gjeneral -

  Në klip, dy mace të gjinive të kundërta ishin duke përqafuar me njëri-tjetrin në tokë, transmeton lajmi.net.

  Megjithatë, macja mashkull papritmas u largua pasi ktheu kokën dhe pa partneren e saj.

  Ndiqeni videon për ta parë se çfarë ndodh. /Lajmi.net/

  This cat caught her partner cuddling with another female cat

  This cat caught her partner cuddling with another female cat

  Publiée par Daily Mail sur Dimanche 2 juin 2019

  ---- ---- ----
  -----