Ballina Showbiz “Ma kanë marrë zemrën”, Capital T konfirmon publikisht lidhjen

“Ma kanë marrë zemrën”, Capital T konfirmon publikisht lidhjen

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Prej kohësh në mediat rozë është përfolur se Capital T është në një lidhje me modelen Adrola Dushi. Ata janë kapur shpesh mat, mirëpo kurrë nuk e kanë pranuar publikisht në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Mbrëmjen e sotme, Capital T ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet dhe rreth jetës private. Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

“Ma kanë marrë zemrën. Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, ndërkohë preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres./abcnews.al

The post “Ma kanë marrë zemrën”, Capital T konfirmon publikisht lidhjen appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----