Ballina Lajme nacionale LVV kërkon zgjedhje në Podujevë dhe veri të Mitrovicës

LVV kërkon zgjedhje në Podujevë dhe veri të Mitrovicës

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kritikojnë KQZ-në për pengim në organizimin e këtyre zgjedhjeve

Lëvizja Vetëvendosje kërkon që zgjedhjet në Podujevë dhe veri të Mitrovicës të mbahen sa më shpejtë. Anëtarët e kësaj partie në KQZ, thonë se vetë KQZ po e pengon organizimin e zgjedhjeve në këto dy komuna të cilat aktualisht janë pa kryetar./21Media

The post LVV kërkon zgjedhje në Podujevë dhe veri të Mitrovicës appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----