Ballina Showbiz Lumja shkëlqeu në dasmë mbrëmë, Endriti bën gjestin e papritur për nënën...

Lumja shkëlqeu në dasmë mbrëmë, Endriti bën gjestin e papritur për nënën e tij

728
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lumnije Thaçi është gruaja e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫit.

Ajo është mjaftë e përfolur në media, shkruan ORAinfo.

Lumja është me të vërtetë një zonjë, e cila gjithmonë shfaqet me pamje të bukur.

E tillë u shfaq edhe mbrëmë në një aheng.

Pas kësaj, Endriti ka publikuar një foto nga ajo ngjarje bashkë me nënën dhe babain e tij.

Të gjithë po duken një familje shumë e bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----