Ballina Showbiz Lulja vishet me ‘minifund’, por ia huq keq me kombinimin

Lulja vishet me ‘minifund’, por ia huq keq me kombinimin

353
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Meda dhe Lulja po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Duke qenë të tillë ata janë edhe shumë të përfolur për jetën e tyre privatë, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk hezitojnë që ta ekspozojnë jetën e tyre në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto e veshur me fustan të shkurtër, por ia ka huqur paksa me kombinimin e këpucëve./ORAinfo/

---- ---- ----
-----