Ballina Showbiz Lulja sonte po feston e vetme, pa Lirimin, kjo është arsyeja

Lulja sonte po feston e vetme, pa Lirimin, kjo është arsyeja

145
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajm i keq për Tottenhamin, ylli i skuadrës rezulton pozitiv me koronavirus

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Lajm i keq për Tottenhamin, ylli i skuadrës rezulton pozitiv me koronavirus

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka hapur Instagramin e saj personal, pra të ndarë nga Lirimi dhe sonte ka festuar arritjen e numrin të folloëersave në 10K./ORAinfo/

Lajm i keq për Tottenhamin, ylli i skuadrës rezulton pozitiv me koronavirus

Lajm i keq për Tottenhamin, ylli i skuadrës rezulton pozitiv me koronavirus

---- ----
----
-----
-----