Ballina Showbiz Lulja shkon të rregullohet të vajza e Shyhrete Behlulit, ja si ka...

Lulja shkon të rregullohet të vajza e Shyhrete Behlulit, ja si ka përfunduar

383
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Ajo po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë, e krejt kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Lulja sot ka qenë për tu rregulluar të vajza e këngëtares Shyhrete Behluli.

Ajo është ndar e kënaqur me grimin dhe frizurë, duke e ndarë edhe me ndjkësit e saj. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----