Ballina Showbiz Lulja shfaqet në Ulqin, kaq shumë ka marrë ngjyrë

Lulja shfaqet në Ulqin, kaq shumë ka marrë ngjyrë

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj është emri që u bë i njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik e media rozë.

Ishte lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Meda, ajo që e bëri tejet të përfolur Lulen, skruan ORAinfo.

Tani çifti janë të martuar dhe kanë katër fëmijë.

Lulja është shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është duke i kaluar pushimet në Ulqin.

Ajo në foto shfaqet me vajzën e saj, ndërsa duket se ka marrë goxha ngjyrë. /ORAinfo/

---- ----
-----