Ballina Showbiz Lulja sapo doli nga frizerja, ka bërë grim shumë të rëndë

Lulja sapo doli nga frizerja, ka bërë grim shumë të rëndë

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet me një grim shumë të rëndë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----