Ballina Showbiz Lulja sapo doli nga duar e ‘arta’ të Njomzës, e ka bërë...

Lulja sapo doli nga duar e ‘arta’ të Njomzës, e ka bërë tamam si ‘kukull’

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo është rregulluar tek Njomza, vajza e Shyhretës e cila e ka bërë mjaftë të bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----