Ballina Showbiz Lulja publikon foto nga dasma, do të befasoheni me fustanin e frizurën...

Lulja publikon foto nga dasma, do të befasoheni me fustanin e frizurën e saj

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto nga dasma, ku është shfaqur me një pamje më të thjeshtë se ҫ’jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

---- ----
-----