Ballina Showbiz Lulja publikon foto e veshur me kompete, diçka nuk po shkon me...

Lulja publikon foto e veshur me kompete, diçka nuk po shkon me fytyrën e saj!

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës, përcjell ORAinfo.

Është pamja e saj ajo që gjithmonë merr vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto që e ka bërë vite me parë në një ndenjë me shoqet e saj.

E veshur me kompletet e me flokë të finerat, Lulja duket person krejt ndyshe nga tani. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----