Ballina Showbiz Lulja provokon nga pushimet, si do të reagojë Meda kur ta shoh?

Lulja provokon nga pushimet, si do të reagojë Meda kur ta shoh?

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet nga pushimet dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

---- ----
-----