Ballina Showbiz Lulja e Motrave Mustafa me fustan të gjatë në dasmë, nuk mund...

Lulja e Motrave Mustafa me fustan të gjatë në dasmë, nuk mund t’i fsheh kilogramët

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket paksa e shëndoshë./ORAinfo/

---- ----
-----