Ballina Showbiz Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

66
SHPËRNDAJE

Në Kosovë apo Gjermani, Learta tregon se ku do ta lindë vajzën

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo dhe Meda sot pranuan një dhuratë të veҫantë nga fansat e tyre./ORAinfo/

Në Kosovë apo Gjermani, Learta tregon se ku do ta lindë vajzën

-----