Ballina Showbiz Lulja e Lirimi kanë dalur bashkë, zonja mori vëmendjen me këtë pallto...

Lulja e Lirimi kanë dalur bashkë, zonja mori vëmendjen me këtë pallto të bukur

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

----

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihen se të dy kanë dalur së bashke dhe është Lulja që mori vëmendjen me pallton e saj./ORAinfo/

----- ----