Ballina Showbiz Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia, shikoni ҫfarë foto ka publikuar Meda

Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia, shikoni ҫfarë foto ka publikuar Meda

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Në foton e fundit Meda është shfaqur nga pushimet ku ka pozuar i zhveshur në pjesën e sipërme.

A thua Lulja do ta xhelozojë atë për këtë foto të publikuar./ORAinfo/

---- ----
-----