Ballina Showbiz Lulja bëhet gati për të shkuar në dasmë, zgjedh fustanin me të...

Lulja bëhet gati për të shkuar në dasmë, zgjedh fustanin me të bukur

71
SHPËRNDAJE

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Ajo po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë, e krejt kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Se fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke e provuar një fustan me të cilin do të paraqitet në dasmën e radhës.

Me fustan të bardhë dhe të ngushtë, Lulja po shfaqet një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

-----