Ballina Showbiz Lules po i ngjan kaq shumë vajza, publikoi foton më të ëmbël...

Lules po i ngjan kaq shumë vajza, publikoi foton më të ëmbël me të

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë shumë të pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Lulja dhe Meda tani janë prindër të katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze.

E duket se vajza po bëhet një kopje e nënës.

Sot, Lulja ka publikuar një foto ku shihet se nënë e bijë po ngjajnë kaq shumë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----