Ballina Showbiz Lules i vijnë shoqet në lokalin e ri të Medës, shikoni si...

Lules i vijnë shoqet në lokalin e ri të Medës, shikoni si i pret ajo

71
SHPËRNDAJE

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë shumë të pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Së fundi Meda ka hapur një lokal të ri në qytet.

Sot, Lules i kanë shkuar shoqet t’ia bëjnë përhajër.

E ajo nuk ka hezituar t’u shërbejë pije dhe të bëjë foto me to./ORAinfo/

-----