Ballina Showbiz Lules i përkeqësohet sërish gjendja shëndetësore, Lirimi përloti të gjithë me këto...

Lules i përkeqësohet sërish gjendja shëndetësore, Lirimi përloti të gjithë me këto fjalë

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Duket se Lules i është përkeqësuar sërish gjendja, e këtë e ka treguar Lirimi përmes disa fjalëve prekëse./ORAinfo/

Befason reja e Shkurte Fejzës, publikon momente intime me bashkëshortin

---- ----
----
----- ----
-----