Ballina LifeBizare Luftë për “jetë a vdekje” mes luanëve dhe gjirafës, fundi është…(Fotot)

Luftë për “jetë a vdekje” mes luanëve dhe gjirafës, fundi është…(Fotot)

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fotografi të mahnitshme janë kapur nga Michael Cohen, të cilat tregojnë dy luanë që bëjnë të pamundurën për të rrëzuar një gjirafë.

Grabitqarët përdorën të gjitha aftësitë e tyre për të mposhtur prenë e tyre edhe pse ishte disa herë më e madhe se ata.

Pavarësisht luftës së guximshme të gjirafës, në fund dy luanët dolën triumfues ndaj gjirafës.

---- ---- ----
-----