Ballina LifeBizare Lufta tjetër mes PD-PS/Sfida e femrave seksi të politikës (FOTO)

Lufta tjetër mes PD-PS/Sfida e femrave seksi të politikës (FOTO)

35
SHPËRNDAJE

Në çdo aktivitet politik përveç debateve për tema të ndryshme ajo që nuk i shpëton kurrë syrit mediatik janë edhe politikanet më seksi që parakalojnë në parlament.

Në një moment ku janë në luftë për barazi gjinore në parlament nuk mund të mos bjerë në sy dhe “lufta” se kush është femra më seksi në politikë.

Pra në Shqipëri nuk luftohet vetëm për barazi gjinore, por edhe për femrën më seksi të ekranit.

CNA.al ka zgjedhur  dy politikanet më të evidentuara nga të gjitha mediat për paraqitjen e tyre, ish- deputetja e PD, Grida Duma dhe deputetja e PS Blerina Gjylameti.