Ballina LifeBizare Luante në telefon dhe ngatërron babanë, reagimi i fëmijës shkakton të qeshura...

Luante në telefon dhe ngatërron babanë, reagimi i fëmijës shkakton të qeshura përreth botës (VIDEO)

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teknologjia është një ndër hapësirat e para dhe të vetëm ku të rritur e fëmijë nuk bëjnë më dot pa të. Kemi dëgjuar shpesh herë që aksidentet po ndodhin për shkak të përdorimit të telefonit gjatë kohës që drejton makinën.

Së fundmi një video e publikuar nga ‘RT’ që është bërë virale në rrjetet sociale tregon sesi një fëmijë humb, dhe ngatërron prindërit me disa të huaj për shkak se gjatë gjithë kohës që ecën ai e ka vëmendjen tek telefoni dhe jo tek rruga.

Reagimi i burrit që fëmija kap për dore është shumë për të qeshur, pasi edhe ai vetë e kupton që djali i vogël se ka parë se ç’po bën.

Kur fëmija shikon se nuk është pranë prindërve të tij, frikësohet dhe largohet duke vrapuar.

---- ----
----
-----
-----