Ballina Showbiz Luana Vjollca ndryshon komplet look-un, ‘habiti’ të gjithë me këtë pamje

Luana Vjollca ndryshon komplet look-un, ‘habiti’ të gjithë me këtë pamje

53
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Së fundi Luana ka publikuar disa foto ku shihet se ka ndryshuar komplet look-un.

Me këtë pamje Luana po duket komplet një person tjetër./ORAinfo/

-----