Ballina Showbiz Luana “shpërthen”, shfaqet joshëse në të kuqe

Luana “shpërthen”, shfaqet joshëse në të kuqe

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo, gjithmonë tërheqë me pozat e saj.

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar disa foto nga pushimet në të cilat shihet me pantollonat zbërthyer.

---- ---- ----
-----