Ballina Showbiz Luana shkon në emision me patika, kështu s’e keni parë asnjëherë

Luana shkon në emision me patika, kështu s’e keni parë asnjëherë

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën shihet se në emision ka veshur patika.

E kështu rrallëherë e këmi parë Luanën./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----