Ballina Showbiz Luana sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ burrin e saj me...

Luana sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje prej ‘kukulle’

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----