Ballina Showbiz Luana publikon nga pushimet, tatu në zonën intime ja merr gjithë vëmendjen

Luana publikon nga pushimet, tatu në zonën intime ja merr gjithë vëmendjen

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po i jeton momentet me të lumtura të jetës.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Luana se fundmi po i kalon pushimet në një vend shumë të bukur.

Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini duke ekspozuar asetet e saj bombastike.

Ndërsa gjithë vëmendjen e merr tatu e saj në zonën intime. /ORAinfo/

---- ----
-----