Ballina Showbiz Luana provokon rëndë me foton e fundit, kështu e ngreh lart minifundin

Luana provokon rëndë me foton e fundit, kështu e ngreh lart minifundin

83
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet shumë e zjarrtë me veshjen që ka përzgjedhur.

Madje ka provokuar akoma më shumë duke ngreh lart minifundin që ka veshur./ORAinfo/

-----